Мер Дніпра Філатов подарував свою яхту рятувальникам для роботи в затопленому Херсоні

Міський голова Дніпра Борис Філатов подарував рятувальникам особисту яхту, яку буде відправлено до затопленого Херсона, що постраждав після знищення Каховської ГЕС. Про це він 8 червня повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Від своєї родини готуємо подарунок для ДСНС. Хлопці кажуть, що поїде на Херсон", - написав він.

Нагадаємо, що 6 червня російські війська підірвали Каховську гідроелектростанцію, внаслідок теракту було частково або повністю затоплено близько 80 населених пунктів.

Сьогодні президент Володимир Зеленський у Херсоні відвідав переправу, на якій здійснюється евакуація населення з підтоплених територій.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті