Менше 10% за 12 років: росіяни озвучили "план відновлення" зруйнованих ними Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного

Російські окупанти представили так званий "майстер-план відновлення" трьох найбільших міст Луганщині, які були зруйновані ними при захопленні минулоріч. Про це 19 грудня повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграмі.

Зазначається, що він розрахований до 2035 року та включає відбудову менше ніж 10% від загальної кількості зруйнованих та пошкоджених об’єктів у містах.

За даними ОВА, до 12-річного "плану" росіян увійшли 20 будинків в Лисичанську, 98 – в Рубіжному, трохи більше сотні – в Сєверодонецьку. Все інше в найближчому майбутньому навіть не розглядається

Водночас, за попередніми підрахунками, на території Луганщини тільки понад три тисячі багатоповерхівок зазнали різного ступеню руйнацій.

Як повідомлялося, Пасічник змінив тривалість комендантської години в Рубіжному.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті