Медики-зрадники вбивають людей низькоякісною вакциною від грипу російського виробництва - радник голови Маріуполя

На окупованій частині Запорізької області померло чотири людини після щеплення від грипу російською вакциною. Про це повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі 27 жовтня.

"На даний момент вже повідомляють про чотири смерті серед важкохворих пацієнтів будинків для літніх і інтернатів, які отримали щеплення від грипу", - зазначив Андрющенко.

Радник міського голови Маріуполя повідомив, що лікарі не можуть домовитися між собою щодо правил вакцинації.

"Дехто рекомендує перш за все вакцинувати людей з хронічними захворюваннями, онкологією та літніх людей, інші стверджують, що саме це могло стати причиною смерті", - написав Петро Андрющенко.

Також він нагадав про ставлення загарбників до людей на окупованих територіях.

"Все як на росії! Гроші вкрали, про проведення заходів відзвітували, а на людей плювати", - підсумував радник мера Маріуполя.

Як повідомлялось раніше, росіяни відкрили на Луганщини 10 "психологічних кабінетів", підконтрольних ФСБ: збирають інформацію про лояльних до України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Всі статті