"Медичні десанти" з РФ і неможливість зробити аналізи: на окупованій території Луганщини ситуація з медициною стає дедалі гіршою

Ситуація з наданням медичної допомоги на території Луганської області, окупованій минулого року, стає дедалі гіршою. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 8 грудня. 

"На окупованій минулоріч території Луганщини спостерігається катастрофічна ситуація із наданням медичної допомоги. І вона стає дедалі гіршою. Це стосується не тільки прифронтових районів, а й розташованих за кілька десятків кілометрів від лінії бойового зіткнення. Лікарі або евакуювалися, або змушені працювати у військових шпиталях, облаштованих окупантами. Цивільному населенню допомогти майже нікому", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що на Марківщину окупанти завезли медичний десант, зібраний із різних регіонів РФ. "Гастролери" розмістилися у місцевій багатопрофільній лікарні. Ця бригада також їздить по навколишніх селах.

У Новопскові залишилися працювати за фахом переважно лікарі пенсійного віку. 

"В медзакладі відсутні реактиви, тому аналізи навіть не приймають. Нове обладнання теж ніхто не збирається купувати", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що вже третій випадок сказу зафіксовано в окупованому Новопскові на Луганщині.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті