Медведєв зібрався повертати "наші" території та відсувати кордон РФ до Польщі

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв пропонує відсунути "кордону загроз" росії до Польщі. Про це він написав у Telegram 24 лютого.

"Ми повернемо наші території і надійно захистимо наших людей, які постраждали за роки геноциду та обстрілів. Далі будуть переговори, які, я впевнений, стануть важкими та нервовими", - написав він.

Після цього, за словами Медведєва, виникне "якась угода", але без фундаментальних домовленостей про реальні кордони.

"Якогось моменту приперті до стінки бандерівцями, що розперезалися в черговий раз, нові криваві хлопчики, які називають себе легальною українською владою, знову провокуватимуть світовий конфлікт. Неважливо - напередодні виборів або просто на черговому Майдані", - продовжив фантазувати екс-президент РФ.

Саме тому, зазначає Медведєв, так важливо досягти "всіх цілей спеціальної військової операції".

"Відсунути кордони загроз нашій країні якнайдалі, навіть якщо це будуть кордони Польщі. Знищити неонацизм вщент. Щоб не витрачати потім час на вилов залишків бандерівських банд по малоросійських лісах. Щоб світ знайшов довгоочікуваний спокій", - підсумував він.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський звернувся до українців у річницю повномасштабного вторгнення РФ і заявив, що буде зроблено все, щоб цього року здобути перемогу.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті