Медведєв заявив, що на війну проти України у 2024 році завербувалися 190 тисяч контрактників

Нібито близько 190 000 громадян уклали контракти з Міноборони Росії у 2024 році. Про це заявив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв під час наради у військовому відомстві, - пишуть російські ЗМІ.

"Загалом завдання... щодо набору військових за контрактом і добровольців в інтересах об'єднаного угруповання військ у 2024 році, виконується", - зазначив він.

За версією Медведєва, середньодобовий темп набору залишається стабільним і становить близько однієї тисячі осіб. 

Як повідомлялося раніше, МО РФ продовжує вербувати на війну проти України ув'язнених, підслідних та іноземних громадян. Одним із джерел зростання кількості контрактників є вихідці із Середньої Азії, які після отримання російського громадянства прямують у зону "СВО". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Всі статті