Медведєв закликав американців виходити на "майдан" за Трампа і "знищити тиранію Вашингтона"

Екс-президент росії Дмитро Медведєв закликав прихильників Дональда Трампа вийти на вулиці та "знести тиранію Вашингтона", і заявив, що його про це попросив особисто "Данило Федорович Трамп". Про це Медведєв написав у Телеграм 18 березня.

"Придурки в Європі захотіли заарештувати чужого, а 21 березня заарештують в Америці свого. Поверніть собі країну, американці! У бій! Знищте тиранію Вашингтона! PS Пост розміщений на прохання кандидата в президенти США полковника Данила Федоровича Трампа", - написав Медведєв.

При цьому він назвав батька і сина Байденів "божевільними українофілами", яких нібито слід "відправити на смердючий звалище історії".

Нагадаємо, уральське товариство тверезості запропонувало Дмитру Медведєву відмовитися від алкоголю і запровадити для себе "сухий закон".

Як повідомлялося, екс-президент США Дональд Трамп чекає на своє затримання 21 березня і закликає до протестів. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті