Медведєв закликав американців виходити на "майдан" за Трампа і "знищити тиранію Вашингтона"

Екс-президент росії Дмитро Медведєв закликав прихильників Дональда Трампа вийти на вулиці та "знести тиранію Вашингтона", і заявив, що його про це попросив особисто "Данило Федорович Трамп". Про це Медведєв написав у Телеграм 18 березня.

"Придурки в Європі захотіли заарештувати чужого, а 21 березня заарештують в Америці свого. Поверніть собі країну, американці! У бій! Знищте тиранію Вашингтона! PS Пост розміщений на прохання кандидата в президенти США полковника Данила Федоровича Трампа", - написав Медведєв.

При цьому він назвав батька і сина Байденів "божевільними українофілами", яких нібито слід "відправити на смердючий звалище історії".

Нагадаємо, уральське товариство тверезості запропонувало Дмитру Медведєву відмовитися від алкоголю і запровадити для себе "сухий закон".

Як повідомлялося, екс-президент США Дональд Трамп чекає на своє затримання 21 березня і закликає до протестів. 

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті