Медведєв висловився про Кримський міст, згадавши про "щілини і комах"

Заступник путіна в раді безпеки РФ Дмитро Медведєв вирішив висловитися у своєму Телеграм-каналі з приводу вибухів на Кримському мосту вночі 17 липня.

"Світовий і наш власний досвід показує, що з терористами неможливо боротися міжнародними санкціями, залякуванням або умовляннями. Вони розуміють тільки мову сили. Тільки персональні і зовсім негуманні методи", - гнівно написав Медведєв.

"Тому треба підривати їхні власні будинки і будинки їхніх родичів. Шукати і ліквідувати їхніх подільників, відмовляючись від прісної ідеї судового процесу над ними. Але головне - знищувати вище керівництво терористичних формувань, у яких щілинах би ці комахи не ховалися. Це важко, але можливо", - проголосив заступник путіна.

Нагадаємо, що рівно рік тому Медведєв погрожував Україні "Судним днем" у разі атаки на Крим.

Як повідомлялося, на Кримському мосту сталися вибухи: "влада" заявляє про "надзвичайну подію", рух зупинено.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті