Медведєв пригрозив "ядеркою" за спроби знищити пускові установки на території РФ

Заступник глави ради безпеки РФ екс-президент росії Дмитро Медведєв заявив, що спроби України знищити західними ракетами пускові установки на території росії будуть для Москви підставою для використання ядерної зброї згідно з пунктом "г" статті 19 ядерної доктрини РФ. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами Медведєва, цей пункт дає таку підставу для застосування росією ядерної зброї як "агресія проти Російської Федерації із застосуванням звичайної зброї, коли під загрозу поставлено саме існування держави".

Перед цим заступник голови радбезу РФ заявив, що РФ "поки що" не використовувала проти України ядерну зброю.

Про які саме "пускові установки" йдеться, Медведєв не уточнив.  

Нагадаємо, раніше речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що найкращий метод боротьби з російськими ракетами С-300, які б'ють по Харкову - знищення їхніх пускових установок на території, звідки запускають ракети. 

Як повідомлялося, Медведєв назвав Одесу, Дніпро, Харків, Миколаїв і Київ "тимчасово окупованими" російськими містами. 

Також Дмитро Медведєв заявив, що росія готова до прямого конфлікту з НАТО і до великих "витрат людству". 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті