Медведєв пропонує російській владі зайнятися піратством у сфері інтелектуальної власності: без ліцензій та виплати авторських

Екс-президент РФ Дмитро Медведєв пропонує російській владі зайнятися піратством у сфері інтелектуальної власності. Про це він написав у себе в телеграмі.

Медведєв нагадав, що західну промислову продукцію країна-агресор отримує за рахунок так званого "паралельного імпорту", тобто, по суті, контрабанди з третіх країн.

"Ми отримуємо ті самі західні бренди, а їх власники – нічого", - похвалився одіозний політик.

Подібну практику він запропонував поширити на інтелектуальну власність.

"Залишилося тільки ухвалити правила про використання їх (чужої - "ОстроВ") інтелектуальної власності. Без жодних ліцензій та сплати авторської винагороди... На все: від кінофільмів до промислового софту... Коротше, для піратського використання в режимі особистих санкцій", - запропонував Медведєв.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Луганськ
06.04.2026
12:20

Щоденник матері 18-річного добровольця: собаки/кішки й автівки як обов'язкова атрибутика

Борода, собаки/кішки й авто – обов'язкові атрибути українського військового, а як же. А, ще татуювання… Татуювань поки ніби не планує. Або теж – мовчить.
Всі статті