Медведєв попередив, що повернення росії до "світлого європейського минулого не буде"

Заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв попереджає, що повернення росії до "світлого" європейського минулого не буде". Про це він написав у себе в Телеграм, звертаючись до співвітчизників, які "від'їхали".

"Представники "чесної еліти", які від'їхали "туди", віддаються солодким мріям про те, як добре наша країна заживе після падіння "режиму" і повернення до небінарного європейського лона. Як швидко будуть згорнуті всі ідеологеми непотрібної патріотичної війни і запанує загальне свято свободи... Але одне можу сказати точно: повернення до "світлого" європейського минулого для них не буде", - лякає Медведєв.

"Росія сьогодні - зовсім інша країна порівняно з довоєнним періодом... Мріяти сьогодні про повернення в дружну європейську сім'ю можуть тільки ті відщепенці, які забули про загибель наших громадян", - пафосно заявив він.

 

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті