Медведєв хоче, щоб "Єдина Росія" брехала усьому світу про те, що агресія РФ проти України "врятувала" світ від Третьої світової війни

Голова "Єдиної Росії" Дмитро Медведєв закликав правлячу в РФ партію брехати усьому світу, що агресія проти України врятувала світ від Третьої світової війни. Про це він заявив у ході засідання Бюро Вищої ради "ЄР", - повідомляє партійна прес-служба.

"Наша партія має допомогти людям у світі зрозуміти, що СВО, яка проводиться, стала вимушеним і крайнім заходом відповіддю на підготовку агресії з боку США та їх сателітів. Очевидно, що через те, що відбувалося, світ впритул підійшов до загрози Третьої світової війни", - озвучив він чергову брехню, яка має пояснити світовій громадськості нібито благородну мету війни РФ проти України.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті