Медведєв у відповідь на загрозу деокупації Криму зібрався "повертати російське місто Київ"

Заступник голови російської Ради безпеки Дмитро Медведєв заявив, що Київ – російське місто, яке треба повертати. Про це він написав у Telegram 20 листопада.

"Іноді на заяви ворога потрібно відповідати не лише дипломатично чи якось алегорично. Відповідаю. Тут різні таргани, що розплодилися в київському інсектарії, постійно загрожують "повернути Крим", - написав він.

За його словами, Київ був колись "столицею Стародавньої Русі, великим малоросійським містом у складі Російської імперії, республіканською столицею у складі СРСР".

"І нарешті, Київ - просто російське місто, в якому завжди думали і говорили російською мовою. Щоб було все гранично ясно, що і як треба повертати", - резюмував екс-президент РФ.

Раніше заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив про нову мету війни проти України, а саме – зупинити верховного володаря пекла.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті