Мрії і проблеми тверезого рашиста: "Водки и пива… К новому году... Я не покупаю ниче, а то отравят" (перехоплення ГУР)

Окупанти озвучують свої бажання випити алкоголь хоча б на новий рік та переживають, що не здійснять їх на території України. Про це свідчить перехоплення розмови рашиста, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 12 січня.

"Водки и пива… К новому году, – каже окупант знайомому про своє бажання. – Те, кто хочет, достает. Ну, периодически мрут, слепнут".

Він підкреслює, що рашистам небезпечно купувати алкоголь у місцевих мешканців, адже вони можуть отруїти загарбників.

"Я не покупаю ниче, а то отравят", – каже окупант.

Раніше було опубліковане перехоплення, у якому рашист-вбивця розповідав дружині: "Це всього лише хохли, непотріб, пил… Хохляцька дитина – задушити в утробі".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті