Мрії і проблеми тверезого рашиста: "Водки и пива… К новому году... Я не покупаю ниче, а то отравят" (перехоплення ГУР)

Окупанти озвучують свої бажання випити алкоголь хоча б на новий рік та переживають, що не здійснять їх на території України. Про це свідчить перехоплення розмови рашиста, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 12 січня.

"Водки и пива… К новому году, – каже окупант знайомому про своє бажання. – Те, кто хочет, достает. Ну, периодически мрут, слепнут".

Він підкреслює, що рашистам небезпечно купувати алкоголь у місцевих мешканців, адже вони можуть отруїти загарбників.

"Я не покупаю ниче, а то отравят", – каже окупант.

Раніше було опубліковане перехоплення, у якому рашист-вбивця розповідав дружині: "Це всього лише хохли, непотріб, пил… Хохляцька дитина – задушити в утробі".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті