Маріупольці, які отримали паспорти РФ, скаржаться на необхідність ставати на військовий облік

Маріупольські зрадники, які отримали російські паспорти, почали скаржитися на необхідність ставати на військовий облік у росії. Про це розповів радинк мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

За його словами, у проросійських телеграм-каналах Маріуполя почалися активні дискусії щодо необхідності вставати на військовий облік.

"З понеділка всі маріупольскі проросійські пабліки вибухнули роз’ясненнями щодо війського обліку. За вказівкою окупаційної влади не зупиняються в поясненнях. Але, в чому вони точно праві. Той, хто вже отримав паспор росії та з пропискою “Маріуполь” - отримав квіток на фронт. Вже. Як що чесно - без співчуття. Враховуючи, що поки всі отримувачі - добровільні зрадники за власним бажанням. Навіть десь погоджуюсь з думкою московітів - бажав бути росіянином? Отримав бажане? Тепер вперед - на захист мрії. Головне - не забути пакет", - сказав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, у Маріуполі знаходяться 30 тисяч рашистів, які готуються до оборони міста. 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті