Маріупольська студентка виграла чемпіонат Європи зі стрибків у воду - її батько перебуває в полоні рашистів

Студентка Маріупольського державного університету Ніка Шурда виграла золоту нагороду на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду серед юніорів. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

Спортсменка виступала разом із напарницею Ганною Арнаутовою, а протистояли їм суперниці з 22 країн світу. Українки отримали результат у 257.4 бали. 

"Я була безмірно щасливою, коли заспівала гімн України на п'єдесталі чемпіонату Європи. Мій тато зараз перебуває в полоні в росії. Він волонтер і допомагав маріупольцям на початку війни. Я дуже хочу, щоб коли його звільнили, він побачив, чого я досягала весь цей час, і пишався мною", - розповіла Ніка Шурда.

Як повідомлялося раніше, гімнаст з Луганщини Радослав Стельмах виграв змагання на Міжнародному олімпійському фестивалі у Словаччині. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті