Мародерство та життя "по понятиям". Жителі Маріуполя скаржаться на завезених окупантами мігрантів

В окупованому Маріуполі  фіксується великий потік мігрантів рф азійської національності, які приїхали на заробітки. Їх поведінка та відношення до місцевого населення обурює людей, а так звані правоохоронні органи не хочуть розбиратися з ними. Місто живе по не написаним законам кримінальних 90-х, - повідомила 18 вересня міська рада.

"В інтернет викладають відео, як мародери «обчищують» домівки та квартири маріупольців, яких не має вдома. Маріупольчанки скаржаться на постійні домагання і побоюються виходити на вулицю. Вони купляють електрошоки та перцеві балончики. Використовують для захисту. Крім того, мігранти порушують громадський порядок, не дотримуються правил дорожнього руху, а у місті почастішали випадки з розборками", - йдеться у повідомленні. 

"Они же считают по другому...недавно моему мужу один кавказец заявил, что это теперь их земля и они тут будут жить. Муж не стал вступать с ним в конфликт т.к. кавказец был пьян и кто знает какие люди за ним стоят, уж сильно дерзко и борзо себя вёл.  К сожалению, тут не чувствуешь себя в безопасности, полиции нет, а ходить и постоянно оглядываясь в собственном городе не хочется", - пишуть маріупольці.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті