Маріупольську колегіум-школу №1, яка пережила дві світові війни, окупанти перетворили на руїни

Будівлю Маріупольської колегіум-школи №1, яка пережила дві світові війни, рашисти перетворили на руїни. Відповідне відео розмістила Маріупольська міська рада у своєму Телеграм-каналі 19 січня.

"Ось так сьогодні виглядає Маріупольська колегіум-школа №1, – сказано в повідомленні. – Будівля вщент знищена російськими окупантами".

Уточнюється, що школа – один з найстаріших навчальних закладів Маріуполя. Побудована ще у 1894 році, будівля пережила чимало історичних катаклізмів. До революції 1917 року тут розташовувалася Маріїнська жіноча гімназія. Школа пережила дві світові війни, але рашистську окупацію не змогла.

Раніше повідомлялось, що окупанти в Маріуполі отримали наказ прискорити знесення будинків.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті