Маріупольську колегіум-школу №1, яка пережила дві світові війни, окупанти перетворили на руїни

Будівлю Маріупольської колегіум-школи №1, яка пережила дві світові війни, рашисти перетворили на руїни. Відповідне відео розмістила Маріупольська міська рада у своєму Телеграм-каналі 19 січня.

"Ось так сьогодні виглядає Маріупольська колегіум-школа №1, – сказано в повідомленні. – Будівля вщент знищена російськими окупантами".

Уточнюється, що школа – один з найстаріших навчальних закладів Маріуполя. Побудована ще у 1894 році, будівля пережила чимало історичних катаклізмів. До революції 1917 року тут розташовувалася Маріїнська жіноча гімназія. Школа пережила дві світові війни, але рашистську окупацію не змогла.

Раніше повідомлялось, що окупанти в Маріуполі отримали наказ прискорити знесення будинків.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті