Маріуполь обклеїли листівками з нагадуванням для окупантів про наближення "українського літа"

Листівки з нагадуванням для російських окупантів, що скоро до Маріуполя прийде українське літо, з'явилися в різних районах тимчасово захопленого армією РФ міста. Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, посилаючись на лист місцевого жителя.

Плакати, на яких зображені українські військові та єдиний напис "Маріуполь" із датою 24.08.23, з'явилися в різних районах міста. Таким чином загарбникам і колаборантам роблять останнє попередження про наближення кінця їхнього свавільного правління.

"Маріупольці нагадують, що час "русской весны" вичерпано. Настав час українського літа", - підкреслив Андрющенко.

Зазначимо, що листівки, які віщують окупантам кінець, бачили й раніше в низці окупованих міст. Йдеться, зокрема, про Бердянськ, Мелітополь і Донецьк.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті