Маріуполь обклеїли листівками з нагадуванням для окупантів про наближення "українського літа"

Листівки з нагадуванням для російських окупантів, що скоро до Маріуполя прийде українське літо, з'явилися в різних районах тимчасово захопленого армією РФ міста. Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, посилаючись на лист місцевого жителя.

Плакати, на яких зображені українські військові та єдиний напис "Маріуполь" із датою 24.08.23, з'явилися в різних районах міста. Таким чином загарбникам і колаборантам роблять останнє попередження про наближення кінця їхнього свавільного правління.

"Маріупольці нагадують, що час "русской весны" вичерпано. Настав час українського літа", - підкреслив Андрющенко.

Зазначимо, що листівки, які віщують окупантам кінець, бачили й раніше в низці окупованих міст. Йдеться, зокрема, про Бердянськ, Мелітополь і Донецьк.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті