Мама 12-річної дівчинки, яка померла дорогою з російського табору, звинувачує керівництво: не відразу почали лікувати, подруг гнобили

Мати 12-річної дівчинки з Молодогвардійська на окупованій Луганщині, яка померла дорогою з російського табору, звинувачує у смерті дитини керівництво табору. Запис відповідної телефонної розмови з жінкою опублікувало одне з росЗМІ 21 грудня.

"Зі слів Галини (тут і далі): дочка говорила телефоном, що хворіє, а її подруг гноблять вожаті. Коли дівчинці стало погано, її не одразу почали лікувати. Помістили в ізолятор, тільки коли захворіли інші діти. Галина телефонувала і запитувала у вожатих, як її дочка, - ті відповідали, що все добре. Перед посадкою на поїзд стан був у нормі. Але вже наступного дня температура піднялася до 39 - до вечора дівчинка знепритомніла і не прийшла до тями. Матері повідомили про це телефоном".

Раніше повідомлялося, що у поїзді дорогою додому з російського табору померла 12-річна дівчинка з Молодогвардійська на Луганщині, яка захворіла ще в таборі.

Статті

Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Всі статті