Максимально гарячим лишається Покровський напрямок, ворог найбільш активний в районі Даченського

Найгарячішим лишається Покровський напрямок, де окупанти спробували прорватись 33 разів з початку доби. Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 28 грудня.

"На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 33 спроби потіснити наших захисників із займаних позицій в районах населених пунктів Зелене Поле, Воздвиженка, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Даченське, Зелене, Покровськ, Новий Труд, Перше Травня та Шевченко. Сили оборони стримують натиск та відбили 25 атак противника, вісім боєзіткнень ще тривають. Найбільш активний ворог в районі Даченського, де відбулось сім боєзіткнень", - сказано в повідомленні.

На цей час кількість бойових зіткнень зросла до 82. Сьогодні від вогню ворожої артилерії, мінометів, постраждали, зокрема, громади населених пунктів Петрушівка, Шалигине, Нова Гута та Біла Береза Сумської області.

На Харківському напрямку противник один раз штурмував позиції наших підрозділів, в районі Вовчанська, іде бій.

На Куп’янському напрямку російські окупанти один раз атакували Сили оборони в районі Глушківки, боєзіткнення триває.

На Лиманському напрямку за день загарбницька армія здійснила 13 атак на позиції українців поблизу Греківки, Першотравневого, Копанок, Новоєгорівки, Новоплатонівки та Макіївки. Сім боїв ще тривають. Українські воїни стійко тримають оборону та завдають ворогу втрат.

На Краматорському напрямку українські захисники відбивають сім ворожих атак в напрямку Ступочок та Часового Яру. П’ять атак вже завершились без успіху для окупантів. 

На Курахівському напрямку ворожа армія атакувала 13 разів поблизу Петропавлівки, Українки, Курахового та Дачного. Сім спроб окупантів просунутися вперед вже відбито.

На Времівському напрямку відбулось дев’ять ворожих атак неподалік населених пунктів Костянтинопільське, Велика Новосілка та Времівка. Чотири бої ще тривають. 

На Сіверському, Гуляйпільському, Оріхівському та Придніпровському напрямках окупаційні війська активних дій не здійснювали.

В Курській області українські захисники відбивають п’ять атак противника.

На решті напрямків - без особливих змін.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ за добу ліквідували 1690 окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті