Макрон запевнив Зеленського, що Франція допоможе відновити територіальну цілісність України

Президент Франції Еммануель Макрон у телефонній розмові з Володимиром Зеленським заявив про рішучу готовність допомогти у звільненні анексованих територій України. Про це пише RaiNews із посиланням на джерела в Єлисейському палаці.

"Президент Франції Еммануель Макрон сьогодні провів телефонну розмову зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським, в якій знову заявив про тверде засудження Парижем незаконної анексії Росією чотирьох областей України", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що Макрон "підтвердив рішучість Франції допомогти Україні відновити повний територіальний суверенітет та цілісність та працювати зі своїми європейськими партнерами з урахуванням нових санкцій".

Окрім того, президент Франції засудив арешт російськими силами директора Запорізької АЕС.

Раніше президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати допоможуть Україні повернути контроль над анексованими Росією територіями.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті