Макрон назвав проведення "референдумів" у окупації цинізмом, але все одно хоче поговорити з путіним

Нові плани росії щодо "референдуму" є цинізмом та імітацією демократії. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, 20 вересня передає TF1.

"Росія оголосила війну, вдерлася в цей регіон, бомбила його, вбивала людей, розлякувала інших людей і тепер у цьому ж регіоні пояснює, що збирається організувати "референдум". Якби це не було трагедією, ми могли б з цього посміятися. Це цинізм, і тому очевидно, що це не буде визнано на міжнародному рівні і не матиме жодних юридичних наслідків", - наголосив Макрон.

При цьому французький президент не має наміру припиняти діалог з главою РФ путіним. Попри відмову російського диктатора, Макрон анонсував нову телефонну розмову.

"Планується, що за кілька днів я поговорю з президентом путіним, зокрема, про атомну енергетику", - додав президент Франції.

Також стало відомо, що фіктивні референдуми прокоментував Олаф Шольц, який заявив, що подібні акції Росії неприпустимі.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті