Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Ще 428 учнів семи громад Донеччини отримали ноутбуки для навчання в рамках проєкту «Разом до успіху: якісна освіта для соціально вразливих». Проєкт був ініційований головою Донецької ОДА Вадимом Філашкіним.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Реалізація проєкту передбачає забезпечення за рахунок коштів обласного бюджету та бюджетів територіальних громад області майже 1000 учнів закладів загальної середньої освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з багатодітних сімей ноутбуками/хромбуками для дистанційного навчання.
Олександр Шевченко, заступник голови облдержадміністрації, зустрівся з багатодітними родинами, опікунами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з Андріївської, Білозерської, Криворізької, Миколаївської, Новодонецької, Слов’янської, Черкаської територіальних громад. 428 учнів цих громад отримали ноутбуки для навчання, придбані за рахунок коштів обласного бюджету.
Станом на сьогодні за проєктом майже 700 учнів шкіл визначених пільгових категорій з 14 територіальних громад вже отримали ноутбуки/хромбуки для дистанційного навчання.
Техніка допоможе учням досягнути кращих результатів у навчанні, набути нових знань, умінь на шляху до омріяної професії.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту