Майже 500 переселенців з Луганщини отримали допомогу в хабі в Одесі з початку місяця – ОВА

Майже півтисячі ВПО з Луганщині отримали допомогу в хабі в Одесі з початку травня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 11 травня.

"У координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області на Одещині за цей період надали 499 продуктових наборів, – сказано в повідомленні. –  Підготували для видачі ще 600".

Уточнюється, що ті, кому необхідно, мали змогу отримати одяг та підгузки.

Крім того, у хабі щодня консультує з юридичних питань працівник управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської ОВА, з понеділка по середу приймає юрист, а по вівторках працює представник Лисичанського центру зайнятості. Також у хабі можна отримали консультацію у лікаря.

Раніше повідомлялось, що переселенцям із Луганщини в Черкаській області надаватимуть безкоштовну медичну допомогу.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті