Майже 1700 ВПО отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді Луганщини цього тижня

Майже 1700 переселенців з Луганської області отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді минулого тижня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 25 березня.

"Цього тижня майже 1700 ВПО отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що, крім того, в гуманітарному штабі в Богданівці (Дніпропетровська область) фахівці Луганської обласної служби зайнятості надавали консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням.

У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції. Відвідувачі також отримували правову допомогу від адвокатів благодійного фонду "Право на захист" та консультації спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

У Корсунь-Шевченківському переміщеним особам з Луганщини надавалися продуктові та гігієнічні набори для дітей до трьох років та осіб 65+ від благодійного фонду "Восток SOS", а також продукти харчування.

У Хмельницькому хабі відвідувачі забезпечувалися продуктами харчування. Крім того, всі, хто потребує, отримували психологічну допомогу від фахівців організації "Ла Страда – Україна" та консультації із питань пенсійного забезпечення.

Водночас на Полтавщині можна було звернутися до юристів благодійного фонду "Право на захист". Внутрішньо переміщеним особам надавали одяг, продуктові та гігієнічні набори, памперси, взуття.

Раніше повідомлялось, що ВПО з Луганщини в Івано-Франківську отримують кухонні набори, матраци, ковдри й постільну білизну.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті