МАГАТЕ: п'ять з дев'яти діючих атомних енергоблоків України знизили потужність

Через масовану атаку РФ на українську енергетичну інфраструктуру п'ять з дев'яти діючих атомних енергоблоків України знизили потужність 13 грудня. Про це повідомляє МАГАТЕ в мережі Х.

"На сьогоднішній день 5 з 9 діючих атомних енергоблоків України знизили потужність через поновлення атак на енергетичну інфраструктуру", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що "Укренерго" вводить додаткові обмеження через масовану ракетну атаку.

Раніше також повідомлялось, що Зеленський зробив заяву щодо масованої атаки ворога.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті