Люди в Києві загинули в той момент, коли йшли в укриття, але воно було закрите. Кличко пообіцяв розібратися

Житель Києва Ярослав розповів деталі сьогоднішньої трагедії у Деснянському район - його дружина загинула на вулиці, коли з дитиною йшла до укриття, розташованого у поліклініці. Але, за його словами, воно було закрите. Про це повідомляє "Суспільне"

Як повідомляється, також загинули ще двоє людей, серед жертв дитина - вони усі йшли до укриття. Як розповіли місцеві мешканці, уламки впали за 10 хвилин після оголошення повітряної тривоги.

Пізніше на ситуацію відреагував мер Києва Віталій Кличко. 

"До поліклініки в Деснянському районі виїхали фахівці департаменту муніципальної безпеки і на місці зʼясовують чому не було доступу до укриття в поліклініці", - написав Кличко у Телеграм

За його словами, відповідальність за роботу укриття несе керівник медзакладу і глава районну, який має контролювати роботу укриттів, що є на мапі міста і повинні працювати.

"Всі рішення  щодо дій відповідальних осіб будуть ухвалені сьогодні і невідкладно", - заявив Кличко. 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті