Люди в Києві загинули в той момент, коли йшли в укриття, але воно було закрите. Кличко пообіцяв розібратися

Житель Києва Ярослав розповів деталі сьогоднішньої трагедії у Деснянському район - його дружина загинула на вулиці, коли з дитиною йшла до укриття, розташованого у поліклініці. Але, за його словами, воно було закрите. Про це повідомляє "Суспільне"

Як повідомляється, також загинули ще двоє людей, серед жертв дитина - вони усі йшли до укриття. Як розповіли місцеві мешканці, уламки впали за 10 хвилин після оголошення повітряної тривоги.

Пізніше на ситуацію відреагував мер Києва Віталій Кличко. 

"До поліклініки в Деснянському районі виїхали фахівці департаменту муніципальної безпеки і на місці зʼясовують чому не було доступу до укриття в поліклініці", - написав Кличко у Телеграм

За його словами, відповідальність за роботу укриття несе керівник медзакладу і глава районну, який має контролювати роботу укриттів, що є на мапі міста і повинні працювати.

"Всі рішення  щодо дій відповідальних осіб будуть ухвалені сьогодні і невідкладно", - заявив Кличко. 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті