Людей продовжують мордувати на "прикордонному пункті" окупантів "Чортково"

Російські прикордонники пішли з прикордонного посту "Чорткове", але людей продовжують мордувати інші окупанти. Про це у Фейсбук повідомляють "Старобільські новини".

"З недавніх пір на прикордонному посту "Чорткове", що на тимчасово окупованій Міловщині, більше не працюють російські прикордонники. За інформацією від наших джерел, на даному пункті пропуску більше не ставлять штамп про в'їзд на територію росії і, відповідно, не змушують заповнювати "міграційки", - йдеться у повідомленні.

"Але допити, фільтрація, незаконні затримування - нікуди не поділися - людей продовжують мордувати представники "лнр", фсб, мгб", - констатують "Старобільські новини".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті