Литва заборонила в'їзд патріарху РПЦ Кирилу за підтримку війни проти України

Міністерство закордонних справ Литви заборонило патріархові РПЦ Кирилу в'їзд за підтримку війни Росії проти України. Про це повідомило литовське видання Delfi 27 липня.

"Рішення його включення до списку небажаних осіб було прийнято ще 23 червня. Сьогодні МЗС Литви, яке запропонувало прийняти таке рішення, підтвердило інформацію. Патріарх Кирил свідомо заперечує територіальну цілісність і суверенітет України, виправдовує та підтримує агресивні дії Російської Федерації норми та принципи", – пише видання.

У Міністерстві внутрішніх справ Литви зазначили, що патріарх входить до ближнього кола путіна та активно підтримує агресію росії.

"У пропагандистських ЗМІ патріарх Кирило відкрито називає мешканців України "учасниками нацистського режиму", які мають бути депортовані або знищені. 27 лютого 2022 року патріарх Кирило благословив російських військових, які беруть участь у війні", - повідомляє МВС Литви.

Як раніше повідомлялося, верховний муфтій росії у проповіді з нагоди свята Курбан-байрам підтримав війну в Україні.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті