Литва закрила для росіян останній залізничний маршрут до Євросоюзу

Уряд Литви з 1 березня заборонить висадку і посадку пасажирів на прикордонних пунктах Кяна і Кібартай з поїздів, що прямують транзитом через республіку з Москви до Калінінграда і назад. Про це йдеться на сайті кабміну республіки, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

До цього пасажири, які мають паспорти і посвідки на проживання європейських країн, могли сідати і сходити з поїзда Москва - Калінінград на цих станціях. 

Кяна - село поблизу кордону Литви з Білоруссю. На залізничній станції в цьому населеному пункті роблять зупинку поїзди, які прямують із Калінінграда до Москви і назад. Кібартай розташований поблизу кордону з Калінінградом, зазначається в повідомленні.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті