Литва та Польща почали навчання з відпрацюванням оборонних сценаріїв у Сувальському коридорі

У неділю, 21 квітня, Литва та Польща розпочали спільні тактичні навчання Narsus Grifonas 24/II (Хоробрий грифон 24/II). В рамках цих тренувань військові відпрацюють оборонні сценарії у Сувальському коридорі. Про це повідомляє LRT, - пише NV.

Зазначається, що у цих тренуваннях також візьмуть участь військові зі США та Португалії. Навчання триватимуть до 25 квітня.

Як пише видання, паралельно із Brave Griffin 24/II у Литві проходять навчання Удар меча, організовані Збройними силами Сполучених Штатів.

Сувальський коридор — це 100-кілометрова прикордонна ділянка між Литвою і Польщею, що межує з Калінінградською областю на заході та з Білоруссю на сході.

Нагадаємо, що наприкінці вересня білоруський диктатор Олександр Лукашенко обговорив зі своїми військовими можливий напад на Сувальський коридор. У розмові з білоруськими військовими диктатор заявив, що Литва та Польша даремно «так поводяться» і «варнякають про Сувальський коридор».

НАТО вважає Сувальський коридор найбільш ймовірною ціллю у випадку агресії РФ проти країн.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті