Литва передала Україні новий пакет допомоги з БПЛА та боєприпасами

Литва відправила для України нову партію допомоги, яка включає безпілотні літальні апарати, боєприпаси та генератори. Про це повідомляє Міноборони Литви 17 травня.

«Литва посилює свою рішучу підтримку України. Сьогодні ми передали Збройним силам України безпілотні літальні апарати (БПЛА), боєприпаси калібру 5,56х45 мм, засоби боротьби з дронамі, генератори потужністю 100 кВт і складні ліжка", - йдеться в повідомленні відомства в соцмережі Х.

Як повідомлялося, Литва в рамках допомоги Україні у відновленні планує до кінця поточного року побудувати шість підземних шкіл у Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Сумській, Чернігівській, а також вірогідно Харківській областях.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті