Литва передала Україні черговий пакет допомоги. Обіцяє ще

Міністерство оборони Литви повідомило про нову партію допомоги, доставлену Україні цього тижня, - повідомляє ua.news.

Як зазначено у дописі відомства в соцмережі Х (Twitter), до складу допомоги увійшли генератори, запчастини до бронетранспортерів М113, зброя та боєприпаси.

Литва планує продовжувати підтримку України у 2025 році. Це включатиме:

  • Летальну та нелетальну допомогу.
  • Внески до міжнародних фондів.
  • Навчання й реабілітацію українських військовослужбовців.
  • Експертні консультації.

Країна також братиме участь у фінансуванні коаліції з розмінування та долучиться до чеської ініціативи з виробництва боєприпасів.

Окрім цього, Литва планує закуповувати безпілотники та засоби для протидії дронам у виробників, посилюючи свій внесок у безпеку України.

Раніше стало відомо, що Литва профінансує виробництво української далекобійної зброї. Країна погодила перший транш у розмірі 10 млн євро.

Литва раніше постачала ЗСУ бронетранспортери M113, вони вже воюють на фронті.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Світ
21.10.2025
12:35

Відлуння французької кризи може відгукнутися в Україні

Наче казковий герой, Макрон опинився на роздоріжжі трьох доріг: знайти нового прем'єр-міністра, провести дострокові парламентські вибори або самому піти у відставку.
Донбас
19.10.2025
14:28

Жителям "ДНР" і "ЛНР" розповіли, що жити треба за "веру, царя и отечество". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу спробували закріпити у свідомості жителів регіону необхідність беззаперечного підпорядкування владі. Йдеться про нав'язування державної ідеології, сформульованої майже 200 років тому міністром народної освіти...
Всі статті