Лисогор пояснив, куди й чому "прилітає" по Луганську

Російські окупанти в "ЛНР" вирізали й вивезли у свої регіони заводи окупованого обласного центру, а промислові майданчики використовують для ремонту військової техніки, тому ЗСУ бʼють по цих логістичних центрах. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Аретм Лисогор у Телеграм в ефірі "Київ 24" 6 серпня.

"На тих заводах, які в нас раніше були, на окупованій території, і які ворог вивіз до Ростовської, до Курської, до Бєлгородської області, повирізавши їх, ремонтують техніку", - сказав Лисогор.

За його словами, це і машинобудівний завод, і так званий "сотовий" завод, по якому "прилетіло" 4 серпня. До 2014 року тут  виготовляв шестерні тощо.

"Завод був вивезений ще в 2015 - 2016 роках зараз ворогом використовувався як логістичний центр для ремонту броньованих машин, для ремонту транспорту й різноманітної техніки, яку вони задіюють в окупаційних діях у цій війні. Тому, звісно, Сили України мають повне право наносити такі удари, знищуючи ворога, знищуючи логістичні центри. Це вже не перший удар", - сказав Лисогор.

Раніше повідомлялось, що в Луганську після "прильотів" 4 серпня почалися пожежі - детонують боєприпаси окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
29.03.2026
17:26

Згаслі зірки світового балету та крадіжка чужих квартир «в законе». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Ім’я Вадима Писарєва дуже рідко згадується у ЗМІ окупованого Донбасу. До 2014 року майстер балету зі світовим ім’ям був гордістю не лише Донецька, а й усієї України. Звісно, після того як Вадим Якович переметнувся на службу до російських окупантів,...
Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Всі статті