Лисогор: на Луганщині ворог обстріляв Невське та Новолюбівку з "Градів". Біля Новоєгорівки ворог втратив 64 загарбників та танк

Окупанти обстріляли на Луганщині села Невське та Новолюбівку з "Градів". Про це 1 червні повідомив очільник Луганської ВЦА Артем Лисогор, коментуючи ситуацію на деокупованих та тимчасово окупованих територіях.

"У Невському вибухи сталися як в районі господарчих приміщень, так і поблизу житлового фонду", - зазначив він. 

Також з артилерії та мінометів ворог вів вогонь по Макіївці, Стельмахівці, Куземівці, Невському.

Лисак повідомив, що на Куп’янському напрямку Сили оборони  відбили атаки ворога, зокрема, в районах Новоєгорівки та Макіївки. 

"Біля Новоєгорівки росіяни скинули дві керовані авіаційні бомби. За попередніми даними, за учора на цьому напрямку ворог втратив 64 окупанти та один танк", - вказав очільник ОВА.

За його інформацією, наші захисники посилюють передній край оборони на Лиманському напрямку.

"Також противник постійно атакує Білогорівку", - додав Артем Лисогор. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті