Лише кожен п’ятий біженець з України працездатного віку зміг знайти в Німеччині роботу

Лише кожен п’ятий біженець з України працездатного віку зміг знайти в Німеччині роботу. Про це повідомляє DW.

Так, до Німеччини з початку 2022 року переїхали близько мільйона українців. Це майже 17 відсотків усіх українських біженців, які покинули Україну після повномасштабного російського вторгнення: їхня загальна кількість, за оцінками ООН, становить шість мільйонів.

За даними німецького Федерального статистичного відомства за 2022 рік і перше півріччя 2023-го, оприлюдненими в середу, 13 грудня, майже 70 відсотків дорослих українців у ФРН становлять жінки, більшість з яких приїхали з дітьми. 

Автори дослідження вказують на дуже високий освітній рівень українців у Німеччини - вищу освіту мають 45%.

Водночас лише кожен п'ятий українець працездатного віку зміг знайти в Німеччині роботу. З них трохи менше половини влаштувались на роботу, яка відповідає їхньому рівню кваліфікації. Для більшості нова робота погіршилася в кваліфікаційному плані. 

Це пояснюється зокрема тим, що самотнім батькам з дітьми важко знайти роботу. Втім, за даними соціологічних опитувань, частка працевлаштованих українців підвищується, якщо вони перебувають в Німеччині довше року.

Статті

Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Світ
07.05.2024
09:09

«Війну на виснаження Росії не виграти». Російські ЗМІ про Україну

"Британці справді пишаються, що задають певні тренди в українській кризі, скеровують Україну на антиросійський шлях, утримуючи її на ньому, і залишаються лідерами у фінансуванні Києва разом зі США та ФРН.
Донбас
05.05.2024
19:32

«Золоті яйця нашої еліти все міцніше стискалися твердою рукою ляльководів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу напружено працювали в режимі фабрики фейків. Велика кількість публікацій була присвячена трагедії 2-го травня 2014 року в Будинку профспілок в Одесі. Місцева пропаганда традиційно брехливо розповідала про ті...
Всі статті