Лише 17 медичних працівників зголосилися переїхати до малих міст і селищ окупованої Донеччини

Лише 17 медичних працівників торік погодилися переїхати до малих міст і селищ окупованої Донецької області. Про це розповів "в. о. міністра охорони здоров'я ДНР" Дмитро Гарцев.  За його словами, виплати за програмами "Земський лікар" і "Земський фельдшер" отримали минулого року 17 медиків. 

"Минулого року у нас уже 17 медичних працівників, які пішли на роботу в міста з населенням менше ніж 50 тис. жителів, отримали виплати. Лікарі отримали по мільйону рублів (одноразової виплати - "ОстроВ"), фельдшери отримали по півмільйона рублів", - повідомив він.

Окупаційний чиновник сподівається, що 2024 року кількість "земських" медиків, які прийшли в глибинку, потроїться.   "50 медичних працівників (20 лікарів і 30 фельдшерів) ми плануємо залучити за цією програмою", - сказав Гарцев.

Як повідомлялося раніше, для залучення медиків у малі населені пункти РФ і окупованих територій Володимир Путін розпорядився збільшити виплати підйомних для лікарів - до 2 млн руб., для фельдшерів - до 1 млн руб.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті