Лимано-Куп’янський напрямок: спалено ще 10 російських танків, відбулося 19 бойових зіткнень

На Лимано-Куп’янському напрямку за добу відбулося 19 бойових зіткнень. Також противник 16 разів використовував свої штурмовики Су-25 та Су-35, гелікоптери Ка-52. 546 разів загарбники відкривали вогонь з артилерії. Про це в ефірі телемарафону поінформував начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш, - інформує Цензор.НЕТ.

"На Лимано-Купʼянському напрямку спалено ще 10 російських танків. Переважно це Т-72 та декілька одиниць Т-80. А також знищено п'ять бойових броньованих машин, три гармати "Мста-С", дві - Д-30, одну протитанкову гармату "Рапіра", два автомобілі ворога", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Сили оборони минулої доби знешкодили на Таврійському напрямку 241 окупанта, двоє здалися в полон.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті