Лукашенку стало зле у Москві, проведено промивання крові - опозиція

За інформацією одного з лідерів білоруської опозиції, дипломата й політемігранта Валерія Цепкала, самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка госпіталізували під час нинішнього перебування в столиці РФ. Про це Цепкало заявив у себе в ТГ-каналі 27 травня.

"Лукашенко після зустрічі з Путіним за зачиненими дверима терміново був доставлений до Центральної клінічної лікарні Москви, де зараз і перебуває. На повернення його зі стану, оціненого лікарями як критичний, було спрямовано найкращих фахівців. Було проведено промивання крові, стан Лукашенка визнано нетранспортабельним", - зазначив опозиціонер.

За словами Цепкала, організовані заходи щодо порятунку Лукашенка "мали на меті відвести спекуляції про можливу участь Кремля у його отруєнні".

Як наголошує Валерій Цепкало, лікарі попереджають про можливі рецидиви.

Нагадаємо, 9 травня на параді в Москві Лукашенко виглядав дуже хворобливо. На руці у нього бувло помітно медичний бинт, який одягають після крапельниць. Тоді ж він відмовився від сніданку з Путіним та лідерами країн-членів ОДКБ та за станом здоров'я відмовився йти покладати квіти.

Як повідомлялося, Лукашенка, який перестав виходити до людей, привезли до президентської клініки під Мінськом. 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті