Лукашенко знову підняв тему Сувальського коридору у контексті "протистояння Балтийським республікам та Польщі"

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко закликав військових бути готовими до можливих воєнних дій у Сувалкському коридорі, який називають однією з найвірогідніших цілей Путіна у випадку війни РФ з НАТО. Відповідне відео розмістив ТГК "Пул Первого" 26 березня.

Зокрема, вчора Лукашенко приїхав в одну з частин білоруської армії недалеко від кордону з Литвою, де завів розмову про готовність військових до можливого загострення в районі Сувальського коридору. При цьому він уточнив у військових, що "наразі доведеться протистояти Балтійським республікам і частину Польщі прихопити (північно-східну)".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті