Лукашенко похваляється, що Білорусь продає зброю у 57 країн

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив, що попри санкції, його країна спільно із росією продовжують виготовляти та продавати зброю на міжнародному ринку. Таку заяву диктатор зробив в ході наради з питань фінансування закупівель продукції військового призначення.

"Хочу зазначити, що попри безпрецедентний санкційний тиск, ми виробляємо достатньо озброєння та військової техніки для потреб білоруської армії. Це пов'язано з тим, що все, що нам треба – я маю на увазі зброю, залізо – ми запросто отримуємо з Росії. А те, що стосується мікроелектроніки, оптоелектроніки, оптики та іншого – хвала тим, хто зберіг виробництво, яке дісталося нам від Радянського Союзу. І таким чином разом із Росією ми можемо виробляти будь-які типи озброєння. Ми можемо дозволити собі експортувати цю продукцію у 57 країн світу", - розповів Лукашенко.

Як повідомлялося раніше, білоруські партизани атакували дронами російський літак радіолокаційного виявлення.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті