Лукашенко "запутав український слід" у справі "крокусовських терористів", заявивши, що вони "бачили, що в Білорусь заходити не можна"

Олександр Лукашенко заявив, що злочинці, які напали на підмосковний "Крокус Сіті Хол" і намагалися після теракту втекти автомобілем у Брянській області, звернули в бік українського кордону, оскільки "розуміли, що в Білорусь заходити не можна", - пише "Медуза".

За словами Лукашенка, "у перші хвилини" в Білорусі задіяли сили МВС, КДБ і Держприкордонкомітету і виставили пости на дорогах - зокрема з Росією. "Тому вони [терористи] в Білорусь ніяк не могли зайти. Вони це бачили. Тому відвернулися і пішли на ділянку українсько-російського кордону", - цитує Лукашенка "БелТА". Він додав, що "куратори" терористів "розуміли, що в Білорусь заходити не можна".

Також Лукашенко розповів, що зідзвонювався з Путіним і обговорював закриття білоруського кордону, про яке нібито просив російський президент. За словами Лукашенка, взаємодія між ними була постійною.

"Я чому це сказав? Тому що почали Путіну ці втікачі докоряти: "Ось він, щось сталося, а він мовчить, не говорить, не звертається та інше". Та ми добу не спали разом із Путіним! Що вони знають про це? Коли треба було сказати, він вийшов і сказав", - заявив Лукашенко.

Як повідомлялося, директор ФСБ Олександр Бортніков заявив, що перші дані, отримані від затриманих у справі про теракт у концертному залі "Крокус Сіті Хол", нібито підтверджують причетність України.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті