Лукашенко в Зімбабве після зустрічі з танцями підписав ряд документів

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко побував з візитом у Зімбабве вчора, 30 січня, - повідомляє euronews.com.

В аеропорту Хараре його зустрічали президент Еммерсон Мнангагва і близько 5 тисяч прихильників правлячої партії (як видно на відео - з національними танцями).

МЗС Зімбабве заявив, що заплановані переговори двох лідерів спрямовані на зміцнення "існуючих прекрасних відносин" між двома країнами в таких областях, як політика, гірничодобувна промисловість і сільське господарство.

Об'єднують дві країни також і накладені на них західні санкції.

Поряд з санкціями двох президентів об'єднують і звинувачення в порушенні прав людини, в тому числі придушенні опозиції. На думку експертів, в умовах дипломатичної ізоляції обидві країни прагнуть диверсифікувати свої міжнародні відносини.

При цьому агентство БелТА повідомило, що під час візиту глави держав підписали пакет документів, серед яких Угоди про заохочення та взаємний захист інвестицій, контракти на постачання білоруської тракторної та зернозбиральної техніки, а також обладнання для будівництва та модернізації комплексів зберігання зерна.

 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті