Лукашенко принизив Пушиліна. Ватажок «ДНР» просив допомоги і нічого не зміг запропонувати Білорусі - Гармаш

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко «офіційно» приймаючи Дениса Пушиліна демонстративно принизив ватажка «ДНР». Такого висновку дійшов головний редактор ІА «ОстроВ» Сергій Гармаш після моніторингу публікацій білоруських ЗМІ на тему цієї зустрічі.

«Перше, що впадає в очі - фото диктатора з МММщиком у державних ЗМІ Білорусі демонстративно порушують протокол - Пушилін майже завжди зі спини. Це таке тонке приниження», - зазначає журналіст у себе в Телеграм.

Крім того, він звернув увагу на односторонній характер «співпраці». Пушилін просив допомоги у Лукашенка, але нічого не міг запропонувати натомість.

«Донбас, який до 2014 року давав п'яту частину ВВП всієї України, сьогодні нічого не може запропонувати навіть маленькій Білорусі. Усе «співробітництво» звелося до організації в РБ «відпочинку» дітей з «ДНР», і організації молодіжних форумів для промивання мізків.

Що стосується економічного співробітництва, то ватажок «ДНР» запропонував білоруському диктатору відремонтувати техніку заводу «БелАЗ», яка «залишилася на наших кар'єрах», та постачати в «ДНР» білоруські продукти харчування. 

«Тож не дивно, що Лукашенко, який сам перебуває в міжнародній ізоляції, без особливого ентузіазму, але відгукнувся на можливість отримати хоч мізерний, проте, ринок для білоруської продукції, а також людський ресурс», - резюмує Сергій Гармаш.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті