Лукашенко планує позбавити білоруського громадянства тих, хто виїхав за кордон

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про намір позбавляти громадянства осіб, які емігрували з Білорусі. Про це повідомляють білоруські ЗМІ.

"В рамках підготовленого законопроекту потрібно ще раз подивитись на тих, хто виїхав за кордон, шкодить державі та народу, здійснюючи злочини. Чи гідні ці люди залишатися громадянами Білорусі, якщо вони втекли з рідної країни та фактично розірвали з нею зв'язок? Необхідно також обговорити вимоги до наших співвітчизників, які отримали карту поляка та інші подібні документи", - сказав Лукашенко.

Як повідомлялося раніше, США мають намір притягнути Лукашенко до відповідальності за підтримку дій росії проти України

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті