Лукашенко під час зустрічі з главою МЗС Угорщини висловив "стурбованість" збереженням Євросоюзу

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко зустрівся в Мінську з главою МЗС Угорщини Петером Сіярто і заявив, що є затятим прихильником збереження ЄС. Про це повідомляють білоруські ЗМІ 26 жовтня. 

"Не тому, що я дуже люблю Європейський союз, а тому що ЄС разом зі США, Китаєм, Росією, якоюсь мірою Індією є сильними опорами існування нашої планети. Якщо цю опору вирвати з-під цієї системи, буде дуже погано для всіх", - заявив Лукашенко. 

Білоруське державне агентство БЕЛТА повідомило, що Сіярто візьме участь у міжнародній конференції високого рівня "Євразійська безпека: реальність і перспективи у світі, що трансформується", яка відбудеться в Мінську 26-27 жовтня.

Згідно з повідомленням, Сіярто є одним зі спікерів конференції. Організатори очікують, що до білоруської столиці прибудуть понад 300 учасників із понад 30 країн світу. Серед них буде і міністр закордонних справ росії Сергій Лавров.

Нагадаємо, раніше Лукашенко раптом згадав про "високотехнологічний Захід" і доручив "зв'язатися з поляками". 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті