Лукашенко під час зустрічі з главою МЗС Угорщини висловив "стурбованість" збереженням Євросоюзу

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко зустрівся в Мінську з главою МЗС Угорщини Петером Сіярто і заявив, що є затятим прихильником збереження ЄС. Про це повідомляють білоруські ЗМІ 26 жовтня. 

"Не тому, що я дуже люблю Європейський союз, а тому що ЄС разом зі США, Китаєм, Росією, якоюсь мірою Індією є сильними опорами існування нашої планети. Якщо цю опору вирвати з-під цієї системи, буде дуже погано для всіх", - заявив Лукашенко. 

Білоруське державне агентство БЕЛТА повідомило, що Сіярто візьме участь у міжнародній конференції високого рівня "Євразійська безпека: реальність і перспективи у світі, що трансформується", яка відбудеться в Мінську 26-27 жовтня.

Згідно з повідомленням, Сіярто є одним зі спікерів конференції. Організатори очікують, що до білоруської столиці прибудуть понад 300 учасників із понад 30 країн світу. Серед них буде і міністр закордонних справ росії Сергій Лавров.

Нагадаємо, раніше Лукашенко раптом згадав про "високотехнологічний Захід" і доручив "зв'язатися з поляками". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті