Лукашенко йде на загострення відносин із Києвом. Білоруський диктатор визнає анексовані території України частиною РФ

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко має намір офіційно визнати анексовані території України частиною РФ. Це випливає із заяви, зробленої послом Білорусі в РФ Дмитром Крутим у бесіді з губернатором Ростовської області Василем Голубєвим на ПМЕФ-2024.

Як повідомляють біларуські ЗМІ,  дипломат розповів про те, що до консульського округу Генерального консульства Білорусі в Ростові-на-Дону ввійдуть Волгоградська і Ростовська області РФ, а також окуповані території Донецької, Луганської, Запорізької, Ростовської, Херсонської областей України та українське місто Севастополь. 

Раніше повідомлялося, що Білорусь відкриє Генконсульство в Ростові-на-Дону до 1 липня 2024 року на базі наявного в місті відділення посольства Білорусі в Росії.

По суті така заява свідчить про визнання на дипломатичному рівні окупованих територій України частиною країни-агресора.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті