Луганський бізнес і ОВА обговорили гострі питання щодо співпраці в агросекторі з польськими колегами та підписали меморандум

Представники бізнесу Луганської області й Луганської ОВА підписали меморандум про співпрацю із Спілкою підприємців та роботодавців Польщі 13 лютого. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі.

"Бізнес Луганщини співпрацюватиме із Спілкою підприємців та роботодавців Польщі. Підписали тристоронній меморандум", - написав Лисогор.

Лисогор підкреслив, що підприємці з Луганщини стикаються із війною вже вдруге, і в той же час вони є конкурентними як на українському ринку, так і на європейському, адже пропонують якісну та унікальну продукцію.

"Крім того, обговорили і гостре для України питання співпраці із Польщею в агросекторі. Марцін Новацький (віце-президент Спілки підприємців та роботодавців Польщі. - "ОстроВ") зазначив, що є залученим до переговорів у Польщі та мав розмову із представниками Європарламенту щодо вирішення питання експорту українського зерна і наполягає на пошуку компромісу", - зазначається також у повідомдленні. 

Раніше повідомлялось, що Варшава принесла вибачення Україні за розсипане польськими фермерами українське зерно на кордоні.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті