Лубінець змушений втрутитися: "Немовля мали намір виписати з лікарні без гарантованого забезпечення ліками"

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець був змушений втрутитися в ситуацію, коли "немовля мали намір виписати з лікарні без гарантованого забезпечення ліками". Про це Лубінець написав у Телеграм 25 червня.

"До мене звернувся громадянин щодо порушення права його новонародженого сина на охорону здоров’я. Для життя хлопчику зі спінальною м'язовою атрофією були необхідні дороговартісні ліки. Батьки забезпечили їх самостійно, попри існуючу державну програму. Дитину мали намір виписати з лікарні, в якій вона перебувала, без гарантованого забезпечення необхідними ліками за кошти держбюджету", - пише Лубінець.

"Як Уповноважений ВР України з прав людини, відкрив провадження та скерував запит до МОЗ України щодо цієї ситуації. Як результат, за кошти державного бюджету хлопчика забезпечили життєво необхідним лікарським засобом. Право дитини на охорону здоров’я поновили!", - констатував Уповноважений з прав людини.

Де стався зазначений випадок, Лубинець не повідомив. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті